Herkes için sağlıklı gıda

Doğa tarafından sürdürülebilir

Günümüzün en büyük mücadelelerinden birine katkıda bulunma sorumluluğumuz olduğuna inanıyoruz: herkes için güvenilir sağlıklı bir gıda kaynağı sunmak. Her gün doğanın içinde ve doğayla birlikte çalışıyoruz; doğanın yasalarına saygı duyuyoruz. Sürekli yüksek verimli ve hastalığa dirençli çeşitler geliştirerek tüm dünyada sağlıklı ürünlerin (organik olarak) yetiştirilmesini teşvik ediyoruz. Günümüzde tohumlarımızın %40'ı organik olarak yetiştirilmektedir. Organik üretim için uygun, tamamen dirençli çeşitler ıslah ederek bu yüzdeyi sürekli olarak artırmayı hedefliyoruz. Hastalığa karşı dirençli olan ve yeni iklim koşullarına adapte edilmiş gıda ürünleri, iklim direnci ve çevresel olarak sürdürülebilir tarım için anahtar noktadır.

Sürdürülebilir şirket merkezi

%90 döngüsel

Sürdürülebilirlik taahhüdümüz aynı zamanda laboratuvarımızın, ofislerimizin ve depomuzun yer aldığı Andijk'teki şirket merkezimizi de kapsıyor. Ofisimiz şirket kültürümüz gibi açık, samimi ve modern. Doğal çevreye saygı gösteriyor. Binayı tamamen sürdürülebilir hale getirerek döngüsel yapı ilkelerini uyguladık.

Afrika

Zorlu koşullar için yetiştiricilik

1960'lardan itibaren Tanzanya, Arusha'da kalıcı bir şubemiz bulunmaktadır. Şu anda, Doğu Afrika'da yerel çiftçiler için zorlu toprak koşullarına adapte olabilen özel ürünlerin ve çeşitlerin geliştirilmesine odaklanıyoruz.