Günümüzde Pop Vriend

Bağımsız tohum ıslahı şirketi

Biz, Hollanda'daki birkaç bağımsız tohum ıslahı şirketinden biri olan Pop Vriend Seeds'iz. Sebze tohumlarımızı aralarında ABD, Çin ve Rusya'nın da yer aldığı dünya çapında 100'den fazla ülkeye ihraç ediyoruz. 2019 yılında Türkiye, İzmir'de yeni şubemizi açtık.

Şirket merkezimiz Tohum Vadisi olan ve Hollanda'nın kalbinde yer alan Andijk'te bulunmaktadır.

Son teknoloji genetik bilimi

Başarımızın merkezinde

Başarımızın merkezinde müşterilerimize gösterdiğimiz kişisel özenle birlikte esnek organizasyon yapısının ve son teknoloji genetik biliminin yattığına inanıyoruz. Sınırlı sayıda ürüne odaklanmaya karar verdik ve bu ürünlerde en iyisi olmayı hedefledik. Bu odak noktamız hibrit ıspanak ve hibrit pazı tohumlarında dünya lideri olmamıza, fasulye ve tatlı mısır tohumlarında önemli bir aktör haline gelmemize olanak tanıdığı için gurur duyuyoruz.

Kişisel ve erişilebilir

Yaptığımızı söylüyor ve söylediğimizi yapıyoruz!

Üç nesildir aile mirasımız, işimizi yürütme şeklimizi yansıtıyor. Kişisel hizmete, kısa iletişim hatlarına ve kendimizi adadığımız uzun vadeli müşteri ilişkilerine inanıyoruz. Tıpkı şirket kurucumuz Pop Vriend'in 1956 yılında şirketi ilk kurduğu zamanki gibi müşterilerimiz tüm çalışanlarımıza doğrudan ve kolaylıkla erişebilir.

Dr. Sabahattin Bodur, Genel Müdür